top of page
  • Zdjęcie autoraTomasz Smykowski

5 rad jak przygotować się na like challange

Co to jest like challange? Jak przygotować się na to zjawisko? Dowiedz się teraz!

like challange

1. Przygotuj bonus

Jeśli jeszcze nie otrzymałeś takiej wiadomości zastanów się, co mógłbyś zaproponować zgłaszającej się osobie. To może być darmowy posiłek, albo dodatek. Czym lepsza nagroda tym lepiej. Chociaż zdarza się, że osoba sama proponuje co chce w zamian.

2. Reaguj szybko

Osoby piszące z challangem nie zawsze czekają na odpowiedź i od razu robią zrzut ekranu wysłanej wiadomości na grupę lokalną, aby zacząć zbierać lajki i komentarze. Jeśli chcesz dodatkowo wypromować lokal, szybko odpowiedz na wiadomość, pamiętając, że zobaczy ją kilkaset osób.


Przykład like challange

3. Nie bądź niemiły

W najbliższym czasie Twoją skrzynkę zasypią setki takich zapytań. Więc postaraj się zachować spokój i nie bądź niemiły. Ponieważ to rozprzestrzeni się równie szybko, jak ten trend.

4. Przygotuj szybkie odpowiedzi

Na fanpage’u można przygotować szybkie szablony odpowiedzi zawierające imię nadawcy wiadomości. Ustaw je, aby szybko zatwierdzić, bądź odrzucić uprzejmie challange.

5. Ustaw dobry awatar

W zrzucie ekranu, który pojawi się na lokalnej grupie pojawić się może nazwa Twojego fanpage’a, ale przede wszystkim awatar. Zadbaj o to, aby dobrze się prezentował, ponieważ będzie stanowił istotny element promocji.

Jeśli prowadzisz marketing restauracji, albo chciałbyś dostać nagrodę za lajki dołącz do tej grupy.

Disclaimer: nie ponosimy odpowiedzialności za skutki korzystania i udział w like challange.

#likechallange #likezajedzenie

0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Post: Blog2_Post
bottom of page