top of page
  • Zdjęcie autoraTomasz Smykowski

Jak korzystać z autorespondera mailowego i czy warto?

Czym jest autoresponder mailowy i czy warto z niego korzystać? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w poniższym artykule.


Jak korzystać z autorespondera mailowego i czy warto

Autoresponder to po prostu automatyczna reakcja na zdarzenie, która jest wysyłana w formie odpowiedzi. Autoresponder mailowy należy właściwie skonfigurować, ale korzystanie z niego nie jest trudne!

Nie aż takie trudne

Autorespondery to aplikacje, które wystarczy właściwie ustawić raz, by cieszyć się z pełnej automatyzacji odpowiedzi. Ich obsługa jest różna w zależności od programu. Dla każdego z nich można znaleźć szczegółowe instruktaże.

Podstawa strategii marketingowej

Dobrze wykonany autoresponder mailowy może być podstawą strategii marketingowej. Dzięki niemu odpowiedź na daną aktywność potencjalnego klienta jest natychmiastowa. Daje wymierne korzyści. Pozwala przede wszystkim na:

  1. oszczędzenie cennego czasu

  2. łatwiejszy i szybszy dostęp do pytań klientów

  3. oszczędność pieniędzy

Wystarczy ustawić go dobrze, a potem – można tylko obserwować jak obsługa klientów odbywa się praktycznie sama. Wiadomość wysyłana jest wyłącznie do odbiorców, którzy wykonają konkretną czynność, więc faktycznie są zainteresowani ofertą.

Jeśli chcesz skonfigurować swoją skrzynkę mailową oraz zlecić profesjonalną opiekę nad Twoimi kanałami w mediach społecznościowych – napisz do nas: kontakt@websoul.pl

11 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page