top of page
  • Zdjęcie autoraTomasz Smykowski

Kalendarz Social Media 2019 – Pobierz i Wydrukuj Za Darmo

2019 rok zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym przygotowaliśmy dla Ciebie Kalendarz Social Media na 2019 rok. Do pobrania i wydruku całkowicie za darmo.kalendarz-social-media-2019

kalendarz-social-media-2019


Kalendarz Social Media 2019 to kilkaset świąt, wydarzeń i dni nietypowych, które będą miały miejsce w 2019 roku. Kalendarz jest bogato zdobiony. Każdy miesiąc ilustrowany jest piękną social-mediową grafiką. To doskonały kalendarz dla każdego, kto zajmuje się marketingiem, a w szczególności marketingiem społecznościowym. Pozwala zorientować się jakie są zbliżające się okazje do przeprowadzenia real time marketingowych akcji marketingowych. Wzbogacenie treści social media powoduje, że są bardziej atrakcyjne, gdy są związane z aktualnymi wydarzeniami.


kalendarz social media 2019

kalendarz social media 2019


Kalendarz Social Media 2019

W kalendarzu można też zanotować własne, specyficzne dla branży wydarzenia jak targi, dni szkoleń czy inne okoliczności. Dzięki czemu nigdy o nich nie zapomnimy. To świetny materiał do umieszczenia na ścianie, bądź tablicy korkowej, ponieważ wygląda wspaniale ozdobnie i pomaga w codziennej pracy.

Oprócz tego możesz teraz dopisać się do listy zamówień na wydruk i dostawę kalendarza w A4 i A3. Jest to wspaniały materiał do firmy, a także prezent.

Kalendarz możesz:

  1. pobrać w formacie PDF,

  2. wydrukować bezpośrednio z przeglądarki

Link do kalendarza:

Nie zapomnij też skorzystać z przycisków w nagłówku strony kalendarza i udostępnić go na Facebooku i LinkedIn, tak by inni też mogli skorzystać z tego wspaniałego, bezpłatnego materiału!

5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page