top of page
  • Zdjęcie autoraTomasz Smykowski

Konkurs na najlepszy fanpage organizacji pozarządowej (NGO)

Wybieramy najlepszy fanpage organizacji pozarządowej. Zgłoś udział, otrzymuj przez dwa miesiące bezpłatne porady i wygraj cenne nagrody!


Podczas konferencji Social media w służbie organizacji pozarządowych ogłosiliśmy konkurs na najlepszy fanpage organizacji pozarządowej. Konkurs rozpoczyna się oficjalnie dzisiaj 30 kwietnia i będzie trwał dwa miesiące, przez maj i czerwiec. Zakończenie konkursu nastąpi 30 czerwca. Strony społecznościowe organizacji NGO można zgłaszać do konkursu w trakcie jego trwania na adres kontakt@websoul.pl podając swoje imię i nazwisko, dzisiejszą sytuację organizacji na Facebooku oraz prowadzony przez siebie fanpage organizacji pozarządowej na Facebooku.

Konkurs jest przeznaczony zarówno dla osób, które uczestniczyły w konferencji jak i nie. Jego zadaniem jest pomóc osobom zarządzającym fanpage’om w wypracowaniu najlepszych metod na ich prowadzenie. Pierwotnie jako dodatkowe wsparcie uczestników planowaliśmy cotygodniowe wpisy z poradami na blogu. Jednak to by było za mało. Dlatego począwszy od wczorajszego dnia na naszym fanpage’u będziemy codziennie umieszczać po jedną inspirującą, motywującą i praktyczną poradę dotyczącą prowadzenia konta społecznościowego dla NGO. Polub nasz fanpage, aby otrzymywać codziennie przez dwa miesiące bezpłatne porady!

W maju porady będą miały charakter bardziej ogólny i pomocny w przygotowaniu podstaw prowadzenia konta społecznościowego, a w czerwcu znajdą się już bardziej praktyczne porady ukierunkowane całkowicie na działania organizacji pozarządowych.

Oficjalne ogłoszenie konkursu w mediach nastąpi wkrótce. Natomiast już dzisiaj można zgłaszać fanpage. Do wygrania, poza oczywiście prężnie działającą stroną społecznościową i korzyściami płynącymi z social media będzie kilka nagród rzeczowych w postaci książek o marketingu:

  1. Plemiona 2.0

  2. Inbound Marketing

  3. E-wangeliści

  4. Marketing wirusowy w Internecie

  5. E-przyjaciele

Wyłanianie zwycięzców nastąpi po zakończeniu konkursu. Pod uwagę będzie brane stosowanie się do porad, które przedstawiliśmy, systematyczność w prowadzeniu fanpage’a i osiągane praktyczne efekty. W ten sposób wyłonimy w pierwszej połowie czerwca najlepsze fanpage organizacji pozarządowych.

Zachęcamy do zgłaszania swoich fanpage’y na adres kontakt@websoul.pl podając imię, nazwisko, opis jak wygląda dzisiaj sytuacja na fanpage’u, co byście chcieli osiągnąć / zmienić oraz podając adres fanpage’a.

Zapraszam do zgłaszania fanpage’y.

2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page