top of page
  • Zdjęcie autoraTomasz Smykowski

Jak dodać jednocześnie film i zdjęcia na Facebooku?

Nie ulega wątpliwości, że każdy z nas lubi rzeczy ładne i przyciągające wzrok, dlatego wiele firm czy użytkowników mediów społecznościowych chętniej wybiera dodanie zdjęcia lub filmu, niż treści. Sprawdź, czy można połączyć te dwie opcje!


Jak dodać jednocześnie film i zdjęcia na Facebooku

Publikowanie postów na Facebooku wyłącznie z samą treścią jest znacznie mniej efektywne niż dodanie wpisu ze zdjęciem i klipem wideo. Chociaż oficjalnie na portalu tym nie ma możliwości dodawania filmów i zdjęć jednocześnie, to istnieje na to skuteczny sposób. Nie trzeba przy tym korzystać z karuzeli ani też kanwy.

Jak dodać jednocześnie w poście na Facebooku film i zdjęcia?

W celu opublikowania posta na Facebooku zawierającego zarówno zdjęcie, jak i wideo, należy skorzystać z aplikacji mobilnej.

  1. Pierwszym krokiem jest wejście na fanpage z poziomu aplikacji mobilnej Facebook.

  2. Następnie należy kliknąć w przycisk „publikuj” znajdujący się pod cover photo.

  3. Kolejnym krokiem jest wybranie z menu publikacji sekcji „aparat”, po czym należy znaleźć ikonę galerii zdjęci i kliknąć w nią ją, udostępniając portalowi swoją galerię.

  4. Po wybraniu zdjęcia czy też klipu wideo, należy kliknąć przycisk „dalej” i powtórzyć całą operację od początku w celu dodania kolejnych materiałów.

  5. Po załączaniu wszystkich filmów i grafik, należy kliknąć w przycisk „kontynuuj” i opublikować swój post.

Chcesz zlecić profesjonalne prowadzenie swoich kanałów w mediach społecznościowych i dotrzeć do rzeszy fanów? Napisz do nas na kontakt@websoul.pl.

50 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page