top of page
  • Zdjęcie autoraTomasz Smykowski

Jak dodać przycisk kup teraz na Facebooku i czy warto mieć tę funkcję na swojej stronie?

Facebook umożliwia stworzenie profilu, na którym, za pomocą jednego przycisku, użytkownik z łatwością może dokonać zakupu danego produktu. Sprawdź jak łatwo można skorzystać z tej opcji!


Jak dodać przycisk kup teraz na facebooku

Przedsiębiorca prowadzący firmową stronę na Facebooku jak najbardziej powinien umieścić na niej przycisk wezwania do działania, czyli KUP TERAZ. Dzięki temu potencjalni klienci będą świadomi tego, gdzie dokładnie mogą dokonać zakupu.

Jak dodać przycisk kup teraz na fb?

W celu dodania przycisku KUP TERAZ na swojej firmowej stronie na Facebooku, należy najpierw zalogować się do niej.

  1. Jeśli nigdy wcześniej nie były dodawane żadne wezwania do działania na stronie, to w pierwszej kolejności należy kliknąć w niebieski prostokąt z nazwą DODAJ PRZYCISK.

  2. W przypadku posiadania jakiegoś wezwania do działania, należy na niego kliknąć i wybrać opcję EDYTUJ PRZYCISK.

Po wybraniu edycji przycisku na stronie i pojawieniu się białego okna, trzeba zaznaczyć na dole strony przycisk INNE OPCJE. Potem należy rozwinąć opcję DOKONAJ ZAKUPU LUB PRZEKAZ DATEK, po czym kliknąć w opcję KUP TERAZ. Na koniec należy wpisać adres URL do podstrony, na której prowadzona jest sprzedaż i zapisać zmiany. Od tej pory obok przycisku WYŚLIJ WIADOMOŚĆ, będzie znajdował się także przycisk KUP TERAZ.

Jeśli chcesz zlecić profesjonalne prowadzenie profilu na Facebooku swojej firmy oraz zwiększyć zasięg strony – napisz do nas na kontakt@websoul.pl.

20 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page