top of page
  • Zdjęcie autoraTomasz Smykowski

Kupony rabatowe na Facebooku

Czy warto rozdawać kupony rabatowe na Facebooku? Jest to obecnie jedna z najbardziej skutecznych metod promocji sklepu / firmy / restauracji. Dowiedz się jakie są korzyści z kuponów rabatowych.

Przykładowy kupon:


Bez-nazwy-1

Korzyści

Kupony rabatowe to forma promocji, która zachęca klientów do polubienia firmowego fanpage’a jednocześnie przyciągając tam jego znajomych. Ponadto może pomóc potencjalnym klientom podjąć decyzję  o zakupie poszukiwanego produktu lub usługi w danej w firmie.

Działanie

Aby pobrać kupon rabatowy należy polubić fanpage’a firmy, oraz podać adres e-mail. Jeden użytkownik Facebooka może pobrać tylko jeden kupon rabatowy. Po pobraniu kuponu przez użytkownika na jego Fanpege’u, automatycznie, za jego zgodą zostaje opublikowana informacja wraz z linkiem do zakładki rabatowej o tym, że właśnie pobrał kupon rabatowy z fanpage’a danej firmy. W ten sposób dowiadują się o tym również jego znajomi. Dodatkową opcją, jest wymóg zaproszenia określonej liczby znajomych przed pobraniem kuponu.

Możliwości

Kupon rabatowy to jednorazowy rabat na wszystkie, bądź wybraną grupę produktów, lub usług. Pozwala na ustalenie wysokości rabatu, limit kuponów do pobrania, czas trwania, zakres godzin w których można go zrealizować i termin ważności kuponu. Na jednym fanpage’u może być kilka kuponów rabatowych, dotyczących różnych lokalizacji bądź różnych produktów.

Organizacja promocji:

– zainstalujemy i skonfigurujemy  nasze wysokiej jakości oprogramowanie

– przygotujemy grafikę kuponu

– wygenerujemy i prześlemy  kody rabatowe

– przeszkolimy z realizacji kodów wybranego pracownika

– sporządzimy raport

Image courtesy AdClassix.com

7 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page