top of page
  • Zdjęcie autoraTomasz Smykowski

LinkedIn konto firmowe – dlaczego warto je założyć?

Coraz więcej firm decyduje się na rozszerzenie marketingu społecznościowego o obecność na platformie LinkedIn. Czy warto to zrobić? Kiedy dobrym pomysłem jest założenie konta firmowego na LinkedIn? Dowiesz się z tego wpisu!LinkedIn jest najbardziej popularnym serwisem społecznościowym służącym do budowania relacji zawodowo-biznesowych. W dzisiejszych czasach założenie profesjonalnego konta firmowego na LinkedIn jest niezbędne do budowania swojej marki w sieci oraz rozwoju firmy.

Biznesowe social media, takie jak LinkedIn, dają wiele możliwości, z których warto skorzystać. Przede wszystkim konto firmowe LinkedIn jest atrakcyjną i bardzo skuteczną wizytówką firmy o zasięgu międzynarodowym.

Konto firmowe LinkedIn:

  1. Ułatwia nawiązywanie kontaktów biznesowy.

  2. Zwiększa wiarygodność i autentyczność pokazując profesjonalizm oraz dorobek firmy.

  3. Zapewnia większą widoczność w sieci, w Google.

  4. Jest świetnym narzędziem marketingowym.

  5. Pozwala zdobywać wartościowe kontakty biznesowe – pozyskiwać klientów, partnerów biznesowych czy pracowników.

  6. Idealne miejsce na wymianę doświadczeń i dzielenie się specjalistyczną wiedzą.

Z całą pewnością konto formowe LinkedIn będzie idealną reklamą dla firmy podnoszącą jej prestiż. Pozwala docierać do potencjalnych klientów. A dzięki reklamie na LinkedIn można precyzyjnie ustalić komu, na jakim stanowisko, w jakiej branży ma się pojawiać reklama naszej firmy.

Rozpoczynasz prowadzenie konta firmy na LinkedIn? Przeczytaj też, o której najlepiej publikować wpisy na LinkedIn.

Interesuje Cię zlecenie profesjonalnego prowadzenia konta na LinkedIn i reklama firmy wśród osób decyzyjnych w firmach, zdobywanie leadów? Napisz do nas. Mamy w tym doświadczenie i osiągamy najwyższe możliwe do osiągnięcia przez nas wyniki! kontakt@websoul.pl.

4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page