top of page
  • Zdjęcie autoraTomasz Smykowski

Websoul partnerem Google

Dzisiaj uzyskaliśmy status partnera Google. W efekcie nasi klienci będą mieli możliwość korzystania z atrakcyjnych promocji na reklamę Adwords w wyszukiwarce, display, mobilnej i wideo.


Google pozwala uzyskać dwa poziomy certyfikacji. Jeden to poziom osobisty. Są to certyfikaty, które uzyskuje się po zdaniu odpowiednich egzaminów. Egzaminy można zdawać z reklamy Adwords w wyszukiwarce, w sieci reklamowej Google Display Network, reklamy wideo, reklamy w Zakupach Google, reklamy mobilnej a także Google Analytics.

Partner Google

Partner Google


Drugi poziom to uzyskanie statusu partnera Google. Aby zostać partnerem Google należy spełnić szereg wymagających kryteriów. Trzeba przede wszystkim zdać odpowiednie egzaminy oraz ponownie do nich przystępować co jakiś czas w celu odnowienia certyfikatów. Posiadanie tych certyfikatów świadczy o wiedzy w zakresie promocji z użyciem dosyć zaawansowanych możliwości jakie daje Google Adwords. Drugi wymóg to odpowiedni staż w prowadzeniu kampanii. Trzeci wymóg dotyczy wysokości budżetu, którym zarządza się dla swoich klientów. Ostatni to korzystanie z najlepszych praktyk na obsługiwanych kontach.

Proces nabywania certyfikatu może więc być długotrwały i powoduje, że tylko firma, która już ma doświadczenie w prowadzeniu kampanii na dużych budżetach i poświadczone kwalifikacje może uzyskać ten status.

Websoul z dniem dzisiejszym spełniło wszystkie podane kryteria i jest już oficjalnie partnerem Google.

To, że Websoul jest partnerem Google ma duże znaczenie dla naszych obecnych i przyszłych klientów. Dzięki temu będziemy mogli oferować klientom oferty promocyjne na reklamę w Google, w sieci display, mobilną i wideo. Reklamy tego typu są świetnym uzupełnieniem dla naszej sztandarowej oferty usług social media marketingu i reklamy w social media.

3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page